AGENCJA ARTYSTYCZNA "PAPROCKA"

tel. 661 401 046,tel. 697 740 303

e-mail: paprocka.koncerty@interia.pl

 

 


Galeria
  • Bahamas
  • Majka Jeżowska
  • Kulfon i monika
  • Pan Yapa
  • Duo Fix
  • Halina Benedyk
  • programy dla dzieci
  • Złota rybka
  • Hanka i Anka - Siostry Czarodziejki
  • Andrzej Afanasjew
Home Artyści Programy i przedstawienia dla dzieci Miasteczko Szkoły Klaunów

Miasteczko Szkoły Klaunów

Miasteczko Szkoły Klaunów

 

Nasza propozycja to niezależne od innych atrakcji , działające cały czas ( bez przerw ) miasteczko dla dzieci i chętnych dorosłych !
Na wyznaczonym terenie stawiamy duży namiot o średnicy 5m i cztery małe o średnicy 3m , tworząc tym samym zamkniętą całość odpowiednio oznaczoną i wygrodzoną kolorowymi trójkątami.
Duży namiot , to baza wypadowa do wszelkich działań Pyskuli i Marudy , a także specjalnego gościa , którym jest Wielki Mag.
Wszystkie chętne dzieci są uczone : podstaw pantomimy , wybranych kroków klaunowskich , woltyżerki talerzami , żonglerki chusteczkami i piłeczkami , robienia zwierzaków z balonów ,zostaną też zaproszone do muzycznych podróży .
Ponadto dzieci będą miały okazje sprawdzić się w konkurencjach typowo sprawnościowych : w wyścigu na piłkach , rzucie do celu , hula hop , skakankach małych i dużej , slalomie między palikami z piłeczkami i pełną taczką .

Przeprowadzane są też konkurencje grupowe : walka gąsienic , integracja , strażacy , pokaz mody .
Wszystko to przeplatane jest pokazami iluzji w wykonaniu Wielkiego Maga oraz magicznymi warsztatami
podczas których będzie można nauczyć się wykonywania podstawowych trików iluzjonistycznych.

Pozostałe cztery namioty , to osobne stanowiska , przy których zdobywa się punkty zliczane do otrzymania nagród :
- balonowe ZOO - jedyne stanowisko bez punktów , tutaj otrzymuje się wybranego przez siebie zwierzaka
- wielkie bańkowanie - do dyspozycji uczestników są zarówno odpowiednie płyny , jak i specjalne obręcze , dzięki którym można wyczarować mega ogromne bańki
- origami - wyklejanie z kolorowych kółek o różnej średnicy obrazów , postaci , zwierząt według przygotowanych szablonów ( do dyspozycji dzieci będą też kredki ) ; starsi będą mogli nauczyć się jak zrobić z papieru np.: różę, żabę itp.
- mała szkółka szczudlarska dla każdego - dla maluszków specjalne " ala szczudełka " , dla troszkę starszych te same , ale w połączeniu z konkursami na czas , dla młodzieży i odważnych - "dorosłe" niskie szczudła + dwie osoby asekurujące szczudlarza ; przy tym stanowisku będzie też można spróbować swoich sil w łowieniu rybek na czas .

 
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości