AGENCJA ARTYSTYCZNA "PAPROCKA"

tel. 661 401 046,tel. 697 740 303

e-mail: paprocka.koncerty@interia.pl

 

 


Galeria
  • Hanka i Anka - Siostry Wróżki
  • Pokaz iluzji dla dzieci
  • Hanka i Anka - Siostry Czarodziejki
  • Złota rybka
  • Złota rybka
  • Wesołe śpiewanki tygryska i anki
  • Pan Yapa
  • Bahamas
  • programy dla dzieci
  • Brzydkie Kaczątko
Home Artyści Programy i przedstawienia dla dzieci Program mikołajkowy "Bajkowa podróż Berniego"

Program mikołajkowy "Bajkowa podróż Berniego"

Muzyczny program mikołajkowy "Wesoła Ferajna Berniego"

Zadzwoń w sprawie terminu tel. 661 401046

Od 10 lat skład stanowi 5 doświadczonych muzyków, pedagogów i pracowników kultury. W programie występują :  Klaun, Elf, Mikołaj,  Kasia wokalistka, pomocnica Mikołaja,  iluzjonista i dwóch muzyków.


Przykładowy opis przebiegu programu mikołajkowego.
Pierwsza część programu to luźne wprowadzenie - na scenie występuje klaun Berni i wokalistka Kasia,  którzy spotykają się na balu. W pierwszej części usłyszymy wesołe piosenki o tematyce dziecięcej,  np. Zuzia lalka nieduża.
Po części wstępnej znika klaun Berni i Kasia, a pojawia się iluzjonista,  który prezentuje ciekawy pokaz iluzji dla dzieci, zaprasza do wspólnego "czarowania". Iluzjonista w tej części programu wyczarowuje ELFA -Berniego i Kasię pomocnicę Św. Mikołaja. Opowiadają oni historię Mikołaja,  skąd pochodzi, różne ciekawostki z nim związane. Ta legenda o św . Mikołaju jest opowiadana również  poprzez piosenki.
Dzieci nie siedzą biernie, uczestniczą w tej opowieści, są również zapraszane na scenę, do wspólnej zabawy. W drugiej części programu również muzycy zmieniają stroje na świąteczne czerwone marynarki i świąteczne czapki .
Są trzy konkursy np. rzucanie śnieżek dla najmłodszych,  jazda na saneczkach dla dzieci 5-10 lat i  dla najstarszych dzieci pakowanie prezentów.
Podczas drugiego wejścia iluzjonista, wyczarowuje Św. Mikołaja, który wraz ze swoją pomocnicą śpiewają piosenki o tematyce świątecznej, m.in o choince. wprowadzając świąteczny nastrój.
Na sam finał programu proponujemy wspólne rodzinne śpiewanie znanej wszystkim piosenki " kto wie czy  za rogiem nie stoi anioł z Bogiem", która świetnie wplata się w atmosferę imprezy.

Program to nie tylko bajka do słuchania, jest formą interaktywnej, ciekawej zabawy z dziećmi, gdzie cała widownia się bawi, rodzice i dzieci uczestniczą w tworzeniu programu.Nasz Mikołaj może również po programie rozdawać paczki dzieciom.

 

 

Galeria BAJKOWA PODRÓŻ BERNIEGO

DSC_0090.JPG DSC_0152-1.JPG DSC_0177-2 - Kopia.JPG DSC_0180-1 - Kopia.JPG DSC_0116-1.JPG DSC_0117-1.JPG DSC_0119-1.JPG DSC_0121.JPG DSC_0153-1 - Kopia.JPG DSC_0173-1 - Kopia.JPG DSC_0197-1.JPG DSC_0200-1.JPG DSC_0088-1.JPG DSC_0178-2 - Kopia.JPG DSC_0209-1.JPG

 
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości